16.9.11

Kayıp olmadım : )

Kayıpmı oldun ne odu diye düşünen arkadaşlar varmış, vallahi kayıp olmadım ama acayip yoğunum. Çalışan anne olmak hakkatten kolay değilmiş. Bi aralar hatırlarsınız kariyerde yaparım bebekte vardıya hiçte okadar kolay değil bunu kesin altını  çize çize söyleyelim : ))
Sakın yanlış anlaşılmasın anne olmak dünyanın en güzeli şeyi, ama çokta yorucu ve hakkatten insan aynı zamanda çalışınca kendine vakit hiç ama hiç ayıramıyo birde eşi çok yoğun çalışıyosa çokta yorucu oluyo. Eşim erken geldiğinde ne kadar seviniyoruz söyleyemem, Talya ayrı seviniyo babaaa diye üstüne atlıyo : ) Bende daha çok dinlenebilirim diye seviniyo : ) Baba ne yapsın İstanbul trafiğinde ancak 7de evde olabiliyoki aslında iyi çok daha geç gidenler var biliyoruz, yinede ufaklıklar özlüyo tabii.
Sonra benim blog hayatı tabii işe başlamakla birlikte bitti değilde çok az yazabiliyorum artık. Bazen 2 hafta ara verdiğim oluyo, kızımla kaliteli vakit geçirmek istiyorum. Birde biliyosunuz biz taşındık ve burada tanıdığımız hiç kimse yok ailem yurtdışında eşimin aileside uzak, aslında hep birlikte biraz zorlanıyoruz şuan yeni yerimizde ama alışıyoruzda şükür, işimiz ve kızımız için taşındık iyide yaptık burada çok rahat dışarda oynayabiliyo bıcırık.
Yalnız hep büyük çocuklar oturuyo bizim sitede yaş grubuna uygun oyun kulübüne kaydolmaya karar verdik. Artı eski evimizin koltuğu çok ama çok küçük yeni eve almamız lazım bir oturma grubu birde kitaplık. Bütün kitaplar kutularda koltuğun altında : ( yazıkya : ))
Ama bunların hepsi haftaya tatilden sonra. Evet tatil : ) biz çok geç kaldık ama ancak, doğumdan sonra kısmette olmamıştı. Eeee taşınmak bitmiyoki anam bir zor bir zor birde kendin yapıyosan herşeyi bayağı zorlanıyosun iyiki taşıma şirketleri var büyük işi onlar yaptı yine.
Neyse arkadaşlar kızımın odasının fotosunu az sonra çeker yayınlarım. Tatil fotosu ve evin diğer eşyaları geldikten sonra çekeceğim fotolarıda daha sonra.
Bu ara Klaros koyuna İzmir Özdereye gidiyoruz, ilk defa gidiyoruz bakalım oralar nasıl.
Birde unutmadan sorayım Istanbul Başakşehir yakınlarında oturupta eski giysileri olan arkadaşlar ne yapıyosunuz? Topluyomu belediye ?

2 yorum:

 1. aaa süperdir özdere bizim yazlıkta özdere gümüldür sınırında
  çok severim oranın denizini
  iyi tatiller diliyorum sana

  YanıtlaSil
 2. merhabalaar:)
  sayfanızda uzuuuun uzun gezindim:)
  bayıldım..
  sımsıcacık..
  samimi...
  seve seve izleyiciniz oldum hemencecik:)
  bende sizi bekliyorum sdayfama...
  bir fincan kahve eşliğinde hoş sohbete:)
  gönül dolusu sevgilerimle...
  :)

  YanıtlaSil