25.12.12

Tekrardan merhaba blog!

İşimden arta kalan zamanda blogta yazmaya günlük hayattan paylaşımlarda bulunmaktan gerçekten zevk alarak yazıyodum. Ama hem kızımın gittikce daha çok ilgi istemesi sonra benim çalışıyo olmam üstünede kayınpederimin bağırsaklarında o kötü hastalıktan çıkması geçtiğimiz 6 ayı ona moral vermekle meşgulduk ameliyat oldu ve çok şükür sıçramadan kurtuldu. Ama çok korkuttu. Hastanede ameliyattan sonra gçrdüğüm anı unutamam gerçekten insan kötü oluyo pfff Allah kimseye vermesin zor.
Böyle böyle bir seneye yakın uzak kalmak zorunda kaldım ve şuan tam zamanı devam etmenin diye düşünüyorum. Hem kayınpederim iyileşti hem bu hafta işyerimden artık ayrıldım. Tüm zamanımı artık kızımla geçirmeye karar verdim eee 2,5 yaşında herşeyi anlıyo hanımefenidinin kendi istekleri var artık : ) arkadaşlar öyle böyle değil çikooooooooooo mesela her gün ister. Anne kandırır ne yapar eder haftada 3 kez küçük bi parça verir : )
Bu ara  2ci azı dişi çıkıyo herhalde ondandır her gece bizde sağ omzumun altı hep tutulur oldu şu son 2 haftadır. Tam 3 gibi annneeeeeeeeee illa gelecek yanımıza bücür birde susmaz alana kadar : ))))))) bikez bağırsa neyse o gecenin tam ortasına böyle bağırınca benim uykumun en güzel yerinde hoppp ne olduğumu şaşırır bi şekilde kendimi onun odasında buluyorum. Valla tekrar kendi odasında yatar olsa ne güzel olacakya : )
Şimdi çokkk merak ediyorum blogları hemen girip ziyaret edeceğim herkesi. AAaa resimleri yüklemeyi unutmuşum onlarıda yüklemeliyim. Haydi ben kaçtım

1 yorum: